0 (264) 277 00 35
Verimlilik Enstitü

Hakkımızda

Biz Kimiz?

OMD Holdig Şirketler grubu iştiraki olan Verimlilik Enstitü, TOYOTA TPS know-how ‘ının küresel endüstriye aktarılması konusunda uzmanlaşmış yalın dönüşüm / uygulama şirketidir.

Know-how’ımız doğrudan Toyota’dan gelmektedir. Uzmanlığımız, bu bilgi birikimini farklı kültürel ortamlar ve endüstriler de kullanmada yatmaktadır.

Verimlilik Enstitü, imalat endüstrisinde uçtan uca ihtiyaca hitap eden farklı uzmanlığa sahip imalat danışmanlığında en hızlı büyüyen isimlerden biridir.​

Verimlilik Enstitü, Yalın Dönüşüm için ihtiyaç duyulabilecek tüm gereklilikleri yerine getirebilen Operasyonel Mükemmellik ‘e hizmet eden bir şirkettir.​

İşletmelerin operasyonel mükemmellik, değişim sürecine liderlik ederek değişim ve uygulama danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

Güvenlik, kalite, üretkenlik, moral ve müşteri memnuniyetini artırmak için etkili ve sürdürülebilir yalın yönetim uygulamalarını uygulamalarına yardımcı olmak için müşterilerimizle işbirliği içinde çalışıyoruz ve bu da önemli iyileştirmelerle sonuçlanıyor.

Chinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanSpanishTurkish